Yol Tarifi

Özden Hukuk Bürosu

1998 yılında Ümraniye’de Av. Selim ÖZDEN tarafından kuruldu. 2000 - 2013 yılları arasında Ataşehir'de faaliyet gösteren ve 1 Mart 2013 tarihinden itibaren faaliyetlerine Kartal'da devam etmektedir. Hukuk büromuzda ağırlıklı olarak Özel Hukuk (Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Medeni Hukuk “Aile-Kişiler- Evlenme- Boşanma- Miras ve Eşya Hukuku”, İş Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Kat Mülkiyeti) alanında avukat, stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman kadrosuyla müvekkillere talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Büromuz tecrübeli ve alanında uzman avukatlar ile azimli genç avukatların birlikte çalıştığı verimli bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarından ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürmekte, müvekkillerine talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hukuki yardım ve danışmanlık hizmetini en iyi şekilde vermektedir. ÖZDEN HUKUK BÜROSU tüm kadrosu ile en iyi hukuk hizmetini vermek ve hukuka ve kanunlara uygun çözümler üretmeyi görev edinmiştir.

1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam amacı taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Avukatlarımız Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendilerini ifade etmektedirler.